VýživaZákladem je poznat, jak tvé tělo funguje, co tělu dodávat a naučit vás, jak si stravu sestavovat. Zaměřuji se také na rostlinnou stravu s důrazem na využití surovin lokálních.

Ať už chceš zhubnout, udržet si váhu, přibrat nebo se naučit, co je pro tělo nejlepší, podíváme se společně na to. Analýza stávající jídelníčku hodně napoví a identifikuje případné problémy. Postupně nastavíme tvůj metabolismus a ke změně bude docházet zdravým a udržitelným způsobem.

Svým klientům dávám rady na různé recepty, pomáhám s vařením jídla a s nakupováním, aby věděli, co vybírat.


Můj program výživy je pořádně vytuněný, aby si každý mohl najít to své! Vždy směřuji ke dlouhodobější spolupráci, abych tě vzdělali, naučili zdravým návykům a správně nasměrovali. Cílem všech programů je naučit tě mít zdravý vztah k jídlu.

Z čeho si můžeš vybrat:

COACHING

Budu ti předávat vědomosti, učit tě jak si sestavovat jídelníček v závislosti na tvém denním režimu a bez nutnosti zadávat jídla do kalorických tabulek. Stanu se tvým parťákem, se kterým můžeš vše konzultovat a radit se.

Obsahuje: komplexní poradenství, pravidelné reporty, komunikace prostřednictvím zpráv a emailů

KONZULTACE

Nemáš zatím zájem o intenzivní spolupráci nebo se chceš prvně poradit? Nevadí, přijď na hodinovou konzultaci, kde ti zodpovím veškeré otázky a předám spoustu informací. Veškeré podklady dostaneš v elektronické podobě a pokud bys rád pokračoval ve spolupráci, určitě se domluvíme.

JÍDELNÍČEK

Pokud ti nestačí konzultace a ani coaching, a rád bys něco na míru, je tu možnost sestavení jídelníčku. Kromě toho tě naučím, jak si jídelníček sestavovat sám, naučit se vařit rychlá a výživná jídla. Spolupráce je také dlouhodobější, protože cílem je, aby změny probíhaly postupně a byly udržitelné. Domluvíme si pravidelné kontroly, budu ti radit a vzdělávat tě. Nemusíš se bát, potraviny nebudeš vážit.